Kodér pro projekty datové integrace

Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici kodér pro projekty datové integrace. Vhodné pro čerstvé absolventy nebo při studiu.

Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Psaní skriptů
  • Analýza a návrhy specifických řešení
  • Využití moderních technologií a služeb

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ ideálně se zaměřením na IT
  • Zkušenosti s psaním skriptů
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (v rámci projektu je nutné intenzivně komunikovat s kolegy v SRN)
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci na zahraničních projektech s cestováním, diety samozřejmostí
  • Lokalitu v centru Plzně
  • Atraktivní mzdové ohodnocení s možností růstu
  • Volitelné jazykové kurzy
  • Pololetní hodnocení a s tím související finanční bonusy
  • Stravenky a dovolená navíc
  • Další systém odměn a benefitů

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

IT poradenství

Workflow management

Dotační poradenství

Procesní optimalizace

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj software na zakázku