Pracovník podpory v IT

Hledáme kolegu na pozici 1-level support. Jedná se o telefonické a emailové přijímání požadavků a poruchových hlášení našich zákazníků týkajících se jejich informačních systémů a předávání těchto požadavků/chyb odpovědným pracovníkům.

Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě.

Náplň práce:
•    Příjem a evidence zákaznických požadavků
•    Komunikace s kolegy zodpovědnými za řešení požadavků
•    Komunikace se zákazníky
•    Dohled nad řešením požadavků/chyb

Požadujeme:
•    SŠ/VŠ vzdělání
•    Příjemný hlas a vystupování
•    Samostatnost a aktivní přístup k řešení
•    Německý jazyk na komunikativní úrovni
•    Empatie a trpělivost
•    Práce s PC
•    Chuť učit se nové věci

Nabízíme:
•    Práci na zahraničních projektech
•    Lokalitu v centru Plzně
•    Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
•    Volitelné jazykové kurzy
•    Stravenky
•    Přátelský kolektiv

Nástup možný ihned.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

IT poradenství

Workflow management

Dotační poradenství

Procesní optimalizace

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj software na zakázku