Vývoj mobilních aplikací

Plánování

  • Před tím než je vůbec možné začít s vývojem nové aplikace, musí být stanoveny přesné požadavky na aplikaci. To znamená: jaké by měla mít funkce, úroveň zabezpečení, co očekáváte od uživatelského rozhraní (layout, ovládání např. touchscreen/ovládání hlasem/ovládání gesty). Abychom mohli zvolit odpovídající technologii, je mimo jiné nutné vědět, o jaký cílový systém se jedná (iOS, Android, Windows).
  • Následně se zpracovává softwarová architektura, což je základ pro každou aplikaci, kdy se navrhne její vnitřní stavba.

Vývoj mobilních aplikací

  • Při vývoji se co možná nejvíce držíme všech požadavků stanovených při plánování.

Testy

  • Naši vývojáři vám během testovací fáze projektu poskytnou podporu ještě před vlastním uvedením aplikace do ostrého provozu.

Uvedení do provozu / prodej

  • Pokud chcete vaši aplikaci využít i obchodně, rádi vám pomůžeme i v tomto ohledu.

Údržba a aktualizace

  • Na rozdíl od softwaru, který není určen pro mobilní využití, mobilní software není závislý na údržbě serverů. Každá aplikace se však dá i nadále vyvíjet, proto do budoucna rádi převezmeme i další vývoj a údržbu vaší aplikace.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

IT poradenství

Workflow management

Dotační poradenství

Procesní optimalizace

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj software na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace