Vývoj softwaru na zakázku

Analýza a návrh

  • Dobrá analýza a návrh systému jsou kritickou částí jeho zrodu. Představují záruku porozumění mezi zákazníkem a dodavatelem a zajišťují, aby finální dílo tvořilo konzistentní a vysoce kvalitní celek. Výsledkem této fáze je detailní katalog požadavků, na jehož základě mohou programátoři zahájit vývojářské práce.

Vývoj software

  • Našim cílem je, aby software odpovídal požadavkům zákazníka zachycených v „katalogu požadavků“. Při vývoji aplikací využíváme agilní metodu scrum a pracujeme v týmech.

Integrace systému

  • Máme zkušenosti s nasazením projektů do různých prostředí. Od pronajatého hostingu až po komplexní heterogenní prostředí s požadavky na vysokou dostupnost. Způsob implementace díla do cílového prostředí konzultujeme se zákazníky už v rané fázi.

Testy, uvedení do provozu

  • Cílem je dodat vysoce použitelný projekt s minimem odchylek od dojednané specifikace. Požadavky na úpravy se v každém projektu liší. Zákazník proto dostává přístup k systému, prostřednictvím něhož zadává svá přání a sleduje průběh jejich řešení.

Údržba a další vývoj

  • Požadavky na projekty se obvykle mění spolu s růstem organizace a proměnou vnějších faktorů. Všechny projekty vyvíjíme s pohledem do budoucnosti. Důraz klademe především na rozšiřitelnost, editaci a případnou integraci s dalšími systémy.
  • Včasně a profesionálně - perfektně do detailu: námi realizovaná řešení jen pro vás

Co k tomu řekli naši zákazníci

 "Program jsme otestovali a dosud jsme s ním spokojení. " Nenad Milojevic, IT vedoucí města Donaueschingen

Město Donaueschingen

Technologie: .NET, MS SQL

UBK bylo osloveno IT vedoucím města Donaueschingen, aby nahradilo stávající aplikaci pro správu šablon MS Office. Navrhli jsme, že vyvineme AddOn v MS Office s vazbou na databanku. Po výběrovém řízení, které UBK díky poměru cena-výkon vyhrálo, bylo toto řešení podle zákazníkových požadavků implementováno.

"Mnohokrát děkuji za úsporné využití času, toho si velmi vážíme. Těšíme se také na další spolupráci." Oliver Recklies, MBA, BAG GmbH & Co. KG

BAG GmbH & Co. KG

Technologie: JAVA, Oracle

Pro tohoto zákazníka jsme realizovali vícero projektů. Jednalo se o webové aplikace, které umožňují inteligentní fakturační funkce a na které mohou být jejich zákazníci napojeni. UBK se podílelo nejen na vývoji, ale také na přípravě specifikací.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

IT poradenství

Workflow management

Dotační poradenství

Procesní optimalizace

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj software na zakázku

UBK škola

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace