Možnosti spolupráce

UBK generuje 60% zisku ze spolupráce s firmami z oboru IT a s digitálními agenturami. Obvykle podporujeme naše partnery při vedení projektů a poskytujeme jim zdroje, které jsou při vývoji řešení potřebné.

Jaké jsou možnosti úspěšné spolupráce? Zpravidla pracujeme podle následujících scénářů:

  • Měsíční paušály – partner zaplatí měsíční paušál a získá tím jednoho nebo více vývojářů, kteří pracují výlučně na projektu partnera a jsou mu kdykoli k dispozici
  • Hodinová sazba – partner nám pošle zadání projektu pro konkrétní vývojáře a na konci měsíce mu vyúčtujeme počet hodin, které vývojář na daném projektu v daný měsíc odpracoval.
  • Pevná cena – na základě specifikací k projektu odhadneme předpokládaný počet odpracovaných hodin a vytvoříme nabídku. Od té se pak odvíjí pevně stanovená cena za celý projekt.

Jak řídíme projekty?

Pro naše interní účely jsme vyvinuli software projektového managementu na bázi Sharepointu. Tento můžeme poskytnout pro celý průběh projektu. Můžeme bez problému také pracovat se systémy našich partnerů. Bohaté zkušenosti máme např. s Jira, Slack, Trello, MeisterTask, Redmine etc. Naši vývojáři jsou otevřeni samozřejmě i novým nástrojům.

Spolupracujeme s následujícími IT firmami a agenturami:

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace