Technologie

V průběhu jednotlivých projektů pro naše zákazníky se vývojáři setkávají s různými softwarovými technologiemi a nástroji, avšak existuje několik technologií, které patří mezi celosvětově nejrozšířenější.

UBK jsme proto vytvořili týmy vývojářů, které se dělí podle nejvíce používaných softwarových technologií, a to JAVA, .NET a PHP.

#softwaretechnologies #software #outsourcing #development #workflow #business #mobileapps #apps #eshops #b2b #softwaredevelopment #java #php #javascript #android #ios #python #dotnet

Samozřejmě se mohou objevit nové projekty, kde je již nasazen nástroj, se kterým ještě nemáme zkušenosti. Naši vývojáři jsou však velmi flexibilní a dokážou se v krátké době zapracovat a seznámit se s novým nástrojem či technologií.

V rámci poskytování kvalitních služeb podstupujeme nejrůznější specializovaná školení. Podívejte se na certifikáty našich zaměstnanců.

Certifikáty

V případě specifických požadavků na vývojová prostředí či technologie vývoje jsme operativně schopni naše týmy rozšířit a proškolit.

V posledních letech jsme realizovali vlastní i kooperační projekty v různých technologiích.

Realizované projekty

 

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace