Jak pracujeme

Standardně pracují naši programátoři na projektech prostřednictvím vzdáleného přístupu - většinou stráví 2-6 týdnů u zákazníka/partnera, kde poznávají tým a jeho standardní postupy. Následně s tímto týmem spolupracují jako jeho další členové z naší kanceláře v Plzni. Pokud je to potřebné, navštíví náš programátor opět zákazníka/partnera. Fáze projektu je nutno sladit již během 1.fáze.

Služby na dálku 

Rödl & Partner

Pro největší německou poradenskou společnost sestavilo UBK tým vývojářů (vedoucí vývoje, 3 Java vývojáři, 1 tester). Tímto se započala dlouhodobá spolupráce v oblasti vývoje software. Ve společnosti Rödl & Partner jsme realizovali už vícero projektů a i v současné době je naše spolupráce velice dobrá. 

AXON International/Rakousko

Náš programátor pracuje částečně ve Vídni, částečně z naší kanceláře v Plzni. Tento projekt běží od 11/2011 a týká se webových aplikací / tiketového systému (workflow).

AXON International/Švýcarsko

Náš vedoucí vývojář pracuje částečně v Bernu a částečně z naší kanceláře v Plzni. Tento projekt běží úspěšně od 11/2012 a týká se výjimečných slev, finanční kompetence a retoure procesů. Vývoj vzdáleně, na místě pak úpravy, testování a uvedení do provozu.

Město Donaueschingen/Německo

Městská správa Donaueschingen, addon "správa šablon pro MS Office", programovací jazyk: Visual C# .NET. Běží úspěšně od 11/2012. Vývoj software na dálku, 1 vývojář.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace