O nás

Firma UBK s.r.o. byla založena v roce 2004 jako pobočka poradenské společnosti UBK GmbH v Německu. Od roku 2013 jsme samostatnou společností s r. o., s naší mateřskou společností však i nadále úzce spolupracujeme.

Naším posláním je individuální vývoj software. Zaměřili jsme se na vývoj procesně orientovaných individuálních řešení a webových aplikací. Nabízíme vám na míru šitý vývoj software podle vašich přání, a to rovněž pro poněkud speciálnější potřeby, což v oblasti softwarových řešení není nic neobvyklého. Disponujeme znalostí všech dnes rozšířených technologií a pro vlastní vývoj používáme osvědčené metody, zajišťující vysokou kvalitu výsledného produktu.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost. V oblasti informačních technologií nabízíme perspektivní a stabilní zázemí. Všichni naši programátoři mají možnost získat zkušenosti na mezinárodních projektech.

Pro všechny organizace a společnosti, které chtějí maximalizovat svoji konkurenční výhodu, nabízíme:

Rádi pro vás vytvoříme nejen aplikace, které usnadní vaši práci a řízení firmy, ale také dokážeme upravit a modernizovat vaše stávající řešení.

 

 

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace