Procesní optimalizace

Specializujeme se na řízení procesů služeb a rozhodovací procesy managementu

Pomůžeme vám odhalit skryté příležitosti v podnikových procesech, které povedou ke zvýšení efektivity vaší firmy. Také vám nabízíme pomoc s asistencí při zavádění navržených opatření do každodenního chodu firmy.

K čemu vede zefektivnění procesů ?

  • Zrychlení a zjednodušení procesů
  • Eliminace nepotřebných činností uvnitř procesů
  • Uvolnění kapacit a zdrojů
  • Odstranění konfliktů mezi procesy
  • Zvýšení efektivity celé organizace

Pro modelování procesů používáme nástroj Aeneis, u kterého se zároveň podílíme na vývoji tak, aby byl co nejvíce flexibilní a poskytoval co nejvíce informací pro naše zákazníky. Podnikové procesy pak modelujeme technikou BPMN, která patří mezi celosvětově nejrozšířenější metodiky modelování procesů. Jde o grafickou notaci určenou k popisu podnikových procesů, ta se používá při jejich modelování a analýze.

Zvyšte efektivnost svých procesů, a dosáhněte tak vyšší výkonnosti Vaší společnosti !

Nastavení procesů v každé organizaci ovlivňuje náklady na výrobu či služby a také efektivitu podniku jako celku. Pomocí analýzy průběhu a struktury podnikových procesů dokážeme odhalit rezervy (časové, finanční), a také činnosti, které jsou zcela nadbytečné. Díky novému nastavení podnikových procesů a jejich optimalizaci dojde k uvolnění těchto zdrojů. Tím se zvýší kapacity, které mohou otevřít dveře novým projektům pro vaše zákazníky.

Analýza a následná optimalizace podnikových procesů je vhodná pro všechny podnikatelské subjekty bez rozdílu ve velikosti nebo struktuře či typu podnikání. V každé organizaci se časem vytvoří celá řada procesů, které jsou řešeny automaticky, avšak zdánlivě nahodile. Dokud však společnost funguje, jak má, necítí pracovníci potřebu něco měnit. V té chvíli nastává ideální čas pro analýzu podnikových procesů za účelem zachování dlouhodobé úspěšnosti podniku jako celku v boji na trhu s konkurencí. 

Optimalizace procesů s sebou přináší zvýšení efektivity a produktivity, která je vždy jedním z hlavních cílů všech dlouhodobě úspěšných firem.

 

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace