Vývoj mobilních aplikací

Pro naše klienty vytváříme aplikace se zaměřením na marketingové účely, hry, programy podporující sdílení veřejného života nebo např. aplikace sloužící ve zdravotnictví. K vývoji používáme pouze nativní technologie a programovací jazyky (pro Android Javu a pro iOS nejnovější verzi jazyku Swift). Pro každou platformu vyvíjíme aplikace zvlášť. Mimo vývoje samotné aplikace dokážeme zařídit i kompletní realizaci celého projektu: tvorbu webových stránek, databáze, serveru, atp.

Společný plán:

Před začátkem samotného vývoje aplikace je nutné mít plán a vizi. Na první schůzce tedy zjišťujeme záměr klienta, jak by aplikaci chtěl využívat a jaká by měla být její funkčnost.

Vývoj - testy:

Po navržení jedinečného řešení a zpracování softwarové architektury začínají naši specialisté s vývojem aplikace. K vyjasnění všech detailů komunikuje v průběhu realizace vývojář zodpovědný za daný projekt s klientem. Před vlastním předáním je samozřejmě poskytnuta podpora v podobě testování na všech zařízeních.

Uvedení do provozu – prodej – údržba:

Máte-li zájem o obchodní využití vaší aplikace, poskytneme vám rádi podporu i při jejím umístění na App Store či Google Play. Dále nabízíme i dlouhodobou spolupráci v podobě dalšího vývoje, monitoringu či zálohy dat.

Ukázky naší práce: 

InfotempTime tracking app vyvinutá na míru pro našeho klienta k optimalizaci interních procesů, zvýšení produktivity zaměstnanců a zjednodušení podnikání.  

ReisebaronKlientsky velmi oblíbená aplikace zpřístupňující služby cestovní kanceláře a umožňující jejich snadnou správu jen s využitím mobilního telefonu.

UBK Business Card ReaderNaše interní aplikace pro snadnější ukládání důležitých kontaktů z papírových vizitek pomocí Smartphonu.  

KolemPlzne.czModerní způsob bike-sharingu pro klienty největšího plzeňského poskytovatele této služby.

ESC TrailsMobilní hra pro plánování nejen poznávacích výletů.

DronFestHra provázející účastníky veletrhem DronFest v Plzni.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

IT poradenství

Workflow management

Dotační poradenství

Procesní optimalizace

Vývoj mobilních aplikací

Vývoj software na zakázku

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace