Workflow Management

Naší specialitou v oblasti vývoje zakázkového software je vývoj (modelování) webových workflow aplikací, které pomáhají našim zákazníkům optimalizovat a automatizovat jejich podnikové procesy. Naše moto v oblasti workflow managementu:

"Optimalizováné procesy musí být převedeny pomocí IT do reálného života, pouze takto budou procesní inovace přínosem."

Důležitými faktory úspěchu jsou přitom: rychlost, efektivita, dodržování termínů, kvalita a transparentnost.
Většina dnešních ERP a CRM produktů obsahuje určitou formu integrovaného workflow. Nevýhodou však je, že tato workflow pracují pouze v rámci standardního produktu, neintegrují tedy další IT produkty. UBK s.r.o. pracuje se švýcarským systémem Axon.ivy, pomocí něhož naši konzultanti a vývojáři vytvářejí webové workflow aplikace, které efektivně propojují různé aplikace a databáze našich zákazníků.

Příklad projektu realizace webové workflow aplikace: Zákazník, který se zabývá výrobou zdravotnických prostředků, vytváří ročně stovky marketingových materiálů. Marketingové oddělení má přes 90 pracovníků a firma disponuje vlastním grafickým oddělením. Společnost využívá ERP systém na technologii AS400, který však nepodporuje téměř žádné procesy v marketingu.

"Naším úkolem bylo optimalizovat proces vývoje a tvorby nových marketingových materiálů. Pro tento proces jsme vytvořili webovou workflow aplikaci, která podporuje proces od objednání marketingového materiálu obchodníkem u marketingového oddělení, přes vytvoření zakázky pro grafické oddělení až po složitý schvalovací proces."

Každý uživatel vidí pouze masky a pole, která se ho týkají, a má k dispozici přehled úkolů, které se ho týkají. Veškeré aktivity jsou provázeny emailovými zprávami, systém hlídá veškeré termíny a při jejich nedodržení reaguje eskalacemi. Výstupy zapisuje do ERP a CRM systému společnosti. Hlavním přínosem pro našeho zákazníka je přehlednost procesu, dohledatelnost veškeré historie v rámci aktivit a integrace několika oddělení společnosti (obchod, marketing, produktový management, nákup).

S Axon.ivy sestavujeme workflow napříč různými aplikacemi a tímto tvoříme efektivní spojení mezi aplikacemi, společností až přes hranice technologie.

UBK s.r.o.
Denisovo nábřeží 6
301 00, Plzeň

T: +49 9123 98 98 6 245
Skype: ubk_sro

Vývoj software na zakázku

GDPR

Vývoj mobilních aplikací

Dotační poradenství

Workflow management

IT poradenství

Procesní optimalizace

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace