Flutter školení pro Davida Lukeše 👉 co nám David o FLUTTER školení řekl?

🗣 o Flutter jsem se zajímal již delší dobu hlavně díky jeho multiplatformnosti (Jedna kódová základna pro iOS, Android i web). Ačkoliv jsem byl dlouho k multiplatformnímu vývoji skeptický zajímalo mě, jak to bude vypadat, když to do ruky vezme Google a přijdou s jiným řešením, než je Javascript nebo C#… DARTem. Díky tomu, že mám předešlé zkušenosti primárně s Javou a Swiftem (a samotným vývojem mobilních aplikací nativně) jsem neměl problém se rychle zorientovat v novém programovacím jazyce Dart, který dle mého názoru, přebral od ostatních jazyků to nejlepší a z velké části se podobá Javě …nebo spíše Kotlinu.

🗣 díky kurzu vedenému Dr. Angelou Yu, která je mimo jiné lektorkou programování v Londýnském App Brewery, jsem se mohl během relativně krátké doby naučit základní operace v jazyce Dart (od základních jako je běžná práce se datovými typy po využití GPS, akcelerometrů a jiných periferií mobilních zařízení, „promise kitem“, práce s layoutem, networking, atp…), nastavení Flutteru s možností portovat kód na různé platformy, jeho plusy a mínusy podané někým kdo se vývoji ve Flutteru věnuje déle. 

🗣 rád využívám video kurzů (od zkušených lektorů) primárně z důvodu, že nemusím trávit hodiny (dny, týdny) nad dokumentací.

🗣 mám před sebou ještě pár video lekcí, nicméně už nyní vím, že Flutter je dobrou volbou pro jednodušší aplikace kde určitě ušetří čas a s tím spojené náklady. Má velký potenciál, skvělé dokumentace, relativně velkou komunitu a počet knihoven (ať už od Dart teamu nebo veřejnosti).

#UBK #staramese #UBKteam #plzen #software #flutter #ios #Android #web #developer #david #UBKskoleni #plzen #vyvoj #skoleni