Reference

Axon Ivy AG

Díky spolupráci s naším partnerem Axonem Ivy jsme před 10 lety vstoupili do světa automatizace procesů. Za těchto 10 let jsme společně realizovali mnoho zajímavých projektů.

Recordbay GmbH

Ačkoli naše spolupráce s firmou Recordbay GmBH začala až v roce 2019, realizovali jsme od té doby již několik zajímavých společných projektů. Spolupracujeme v oblasti vývoje webových aplikací, vývoje mobilních aplikací a na projektech v oblasti 3D animace.

Söllner Communications AG

S agenturou Söllner Communications AG pracujeme na zákaznických projektech v oblasti vývoje webových aplikací, především na WordPress projektech. Jedním z našich úspěšných projektů je nástroj pro rychlé a snadné korektury podkladů v interakci mezi marketingovou agenturou a zákazníkem.

COMTES FHT a.s.

V rámci naší spolupráce s výzkumnou společností COMTES FHT z Dobřan realizujeme vývoj informačního systému CatForge. Jedná se o aplikaci pro plánování kování. Aplikace je propojena s dalšími systémy a v budoucnu COMTES FHT nabídne další kovárny jako cloudové řešení.

F&P – planeo.com

UBK s.r.o. buduje interní systém pro podporu interních procesů online experta na podlahy Planeo.de. Zákazník má v internetovém obchodě velmi dobře přizpůsobené prodejní procesy . Vnitřní procesy jsou podporovány individuálním řešením, které jsme vyvinuli.

MDAI mobile solutions GmbH 

S naším partnerem MDAI mobile solutions GmbH pracujeme na řešení #smartDECON, jedná se o software pro podporu dekontaminačních jednotek v Saudské Arábii a později i v evropských zemích.

Nadace dřevo pro život

V roce 2019 jsme vyhráli výběrové řízení na dodávku programátorských služeb pro Nadaci dřevo pro život. Nadace dřevo pro život šíří celorepublikově osvětu o lese, dřevě a životním prostředí. Pro Nadaci spravujeme několik webových portálů v Joomle.