Reference

JAVA Axon.Ivy WordPress WooCommerce Symfony PHP HTML CSS Python SharePoint React JSF Vue.js JavaScript MySQL Linux Debian Oracle

Axon Ivy AG

Díky úzké spolupráci s naším partnerem Axonem Ivy jsme před 12 lety vstoupili do světa automatizace procesů a od té doby jsme společně realizovali mnoho inspirativních projektů. Naše dlouhodobá práce je zaměřena na elektronické systémy informací a zpracování odpadu pro chemické podniky. Navíc se intenzivně zabýváme aplikacemi pro efektivní správu meetingů a plánování personálu. Mezi naše aktuálně vyvíjené aplikace patří například komplexní správa infrastruktury a softwaru. Při našich aktivitách využíváme nástroj Axon.Ivy, který je založen na workflow a automatizaci procesů.

E.ON Česká republika

Vyvíjíme zajímavé workflow projekty pro našeho klienta, předního poskytovatele energií E.ON Česká republika. Naše práce se zaměřuje na implementaci nástroje pro řízení podnikových procesů Axon.Ivy. V rámci digitalizace procesů se soustředíme například na fakturaci a v rámci implementace zajistíme rozhraní s ERP systémem SAP a dalšími webovými službami.

targenio GmbH

Spolupracujeme s firmou targenio GmbH od roku 2011, kdy jsme začali společně vyvíjet a implementovat produkt targenio. Targenio GmbH již více než 10 let digitalizuje komplexní podnikové procesy a maximalizuje automatizaci pro globální společnosti v automobilovém průmyslu, logistice, letectví, cestovním ruchu a finančních službách. Specializujeme se na digitalizaci, flexibilní spolupráci a komunikaci mezi výrobci, zákazníky, dodavateli a poskytovateli služeb v dodavatelském řetězci.

Recordbay GmbH

Naše spolupráce s firmou Recorday GmbH započala v roce 2019 a od té doby pravidelně realizujeme zajímavé projekty v oblasti vývoje webových aplikací, mobilních aplikací, WordPress projektů a 3D animace. Tyto projekty nám umožňují prezentovat produkty z nových perspektiv, a v některých případech dokonce proniknout pod povrch.

AC Automatic Convenience GmbH

Pro společnost AC Automatic Convenience GmbH vyvíjíme portál v PHP s využitím frameworku Symfony, který slouží k vzdálenému ovládání a řízení automatů, nápojů a také správě oprávnění. Vedle toho také pracujeme na obslužné Java aplikaci, která umožňuje uživatelům interaktivně vybírat a kombinovat nápoje přímo na dotykovém displeji automatu. Tyto automaty jsou často instalovány na velkých zaoceánských lodích a v luxusních hotelech.

Nadace dřevo pro život

V roce 2019 jsme úspěšně prošli výběrovým řízením a získali smlouvu na poskytování programátorských služeb pro Nadaci Dřevo pro život. Tato nadace šíří osvětu o lese, dřevě a životním prostředí po celé republice. Pro nadaci spravujeme několik webových portálů využívajících platformy WordPress a Joomla. Nadace se prostřednictvím svého klíčového projektu „Dřevo je cesta“ snaží dlouhodobě a systematicky informovat českou veřejnost o důležitosti lesů pro společnost, o péči o ně a o možnostech šetrného a ohleduplného využívání dřeva.