Služby

Vývoj softwaru

UBK s.r.o. je EXPORTNÍ IT FIRMA s více jak patnáctiletou historií a velkým množstvím kvalitních vývojářů. Profesionální úroveň a kvalitu garantujeme díky dlouholeté praxi. Za naši dlouhodobou existenci jsme vyvinuli mnoho webových aplikací, firemních informačních systémů a portálů firmám z Německa, Rakouska a Švýcarska. Některé výsledné produkty získaly v oblasti IT ocenění.
Detail služby

Weby a E-shopy

Potřebujete přehledný, dobře ovladatelný, moderní a rychlý web? Tvoříme weby, které zaujmou - webařina nás baví. Umíme převzít i opratě vašich stávajících webů. Dejte si reálné cíle a my vám je pomůžeme splnit. Absolvujeme pravidelná školení jako jsou například kódování newsletterů, optimalizace rychlosti webu, mistrovský vovj webů na Wordpressu aj.
Detail služby

Business procesy

Pro automatizaci procesů využíváme moderní švýcarský nástroj Axon.Ivy z kategorie BPM řešení. Nástroj umožňuje vizualizaci a simulaci procesů a jejich následné převedení do aplikačních workflow aplikací provádějících uživatele celým procesů a to často skrze různé informační systémy.
Detail služby

Webhosting

V rámci zkvalitnění našich služeb zavádíme pro naše zákazníky KVALITNÍ HOSTINGOVÉ A WEBHOSTINGOVÉ SLUŽBY pro malé, střední, ale i velké webové stránky a aplikace. Při objednání našeho webhostingu je instalace aplikace ...
Detail služby