Služby

Vývoj softwaru

Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných vývojářů a odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s vývojem webových aplikací, e-commerce platforem, informačních systémů a mnoha dalších technologických projektů. Jsme hrdí na naše oceněné produkty, které jsme vyvinuli pro společnosti v Německu, Rakousku a Švýcarsku.
Detail služby

Weby a E-shopy

Potřebujete moderní, přehledný a rychlý web, který je snadno ovladatelný? Tvorbě webů se věnujeme s vášní! Webařina nás baví. Samozřejmě jsme také zkušení v převzetí a optimalizaci stávajících webů. Dejte si reálné cíle a my vám pomůžeme je splnit.
Detail služby

Business procesy

Pro automatizaci procesů využíváme moderní švýcarský nástroj Axon.Ivy, který patří mezi BPM řešení. Tento nástroj umožňuje vizualizaci a simulaci procesů a jejich následné převádění do aplikačních workflow aplikací, které provádějí uživatele celým procesem a často se propojují s různými informačními systémy. Pomůžeme vám odhalit skryté příležitosti ve vašich podnikových procesech, které povedou k zvýšení efektivity vaší firmy.
Detail služby

Webhosting

Při využití našeho webhostingu neexistuje žádný prostředník ani subdodavatel. Zaručujeme rychlou odezvu našich vývojářů a administrátorů. Naše služby se vyznačují individuálním přístupem k úpravám webhostingu podle požadavků aplikace a využíváním moderních technologií (HTTP/2, HTTPS).
Detail služby