Služby

Vývoj softwaru na zakázku

UBK s.r.o. je EXPORTNÍ IT FIRMA s více jak patnáctiletou historií a velkým množstvím kvalitních vývojářů. Profesionální úroveň a kvalitu garantujeme díky dlouholeté praxi. Za naši dlouhodobou existenci jsme vyvinuli mnoho webových aplikací, firemních informačních systémů a portálů firmám z Německa, Rakouska a Švýcarska. Některé výsledné produkty získaly v oblasti IT ocenění.
Detail služby

Weby a E-shopy

Potřebujete přehledný, dobře ovladatelný, moderní a rychlý web? Tvoříme weby, které zaujmou - webařina nás baví. Umíme převzít i opratě vašich stávajících webů. Dejte si reálné cíle a my vám je pomůžeme splnit. Absolvujeme pravidelná školení jako jsou například kódování newsletterů, optimalizace rychlosti webu, mistrovský vovj webů na Wordpressu aj.
Detail služby

Automatizace a digitalizace

Pro automatizaci procesů využíváme moderní švýcarský nástroj Axon.Ivy z kategorie BPM řešení. Nástroj umožňuje vizualizaci a simulaci procesů a jejich následné převedení do aplikačních workflow aplikací provádějících uživatele celým procesů a to často skrze různé informační systémy.
Detail služby

Vývoj mobilních aplikací

Vyvíjíme nativní iOS aplikace v jazyce Swift a aplikace pro platformu Android v Javě nebo Kotlinu. Naše aplikace usnadňují uživatelům život, informují a pomáhají. Mimo vývoje samotné aplikace dokážeme zařídit i kompletní realizaci celého projektu: tvorbu webových stránek, databáze, serveru, atp.
Detail služby

Webhosting pro naše zákazníky

V rámci zkvalitnění našich služeb zavádíme pro naše zákazníky KVALITNÍ HOSTINGOVÉ A WEBHOSTINGOVÉ SLUŽBY pro malé, střední, ale i velké webové stránky a aplikace. Při objednání našeho webhostingu je instalace aplikace ...
Detail služby