O nás

Naše firma, UBK s.r.o., je tvořena týmem zkušených IT nadšenců. Jsme profesionálové ve vývoji zakázkového softwaru a naší nejvyšší prioritou je spokojenost našich zákazníků. Neustále se zdokonalujeme a přizpůsobujeme se nejnovějším trendům v IT oboru, abychom vám mohli poskytnout ta nejlepší řešení. V UBK opravdu milujeme IT! 

Naše práce na projektech probíhá převážně pomocí vzdáleného přístupu, což nám umožňuje efektivně spolupracovat se zákazníky na celém světě.

Firma UBK s.r.o. byla založena v roce 2004 jako pobočka poradenské společnosti UBK GmbH v Německu. Od roku 2013 jsme samostatnou ryze českou společností, avšak naše projekty jsou zaměřeny převážně na německé, rakouské a švýcarské zákazníky.

Rádi pro vás vytvoříme špičkové aplikace, které usnadní vaši práci a řízení firmy. Můžeme také modernizovat a upravit vaše stávající řešení, aby bylo co nejefektivnější.

Naše portfolio zahrnuje širokou škálu řešení, včetně:

Kromě vývoje softwaru nabízíme také další služby, jako je digitalizace a automatizace procesů, procesní optimalizace, školení GDPR a implementaci GDPR, a také hosting pro vaše aplikace.

Věříme, že brzy budete mezi našimi spokojenými zákazníky a budeme mít možnost spolupracovat. Těšíme se na vás!