Business procesy

Business procesy Business procesy
Máte o tuto službu zájem? Poradíme vám, jsme tu pro vás. Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.

ANALYZUJEME, OPTIMALIZUJEME, DIGITALIZUJEME A AUTOMATIZUJEME PROCESY

Původně jsme našim zákazníkům nabízeli pouze analýzu a optimalizaci firemních procesů. To však nestačí a když se řekne A, mělo by se také říci B. Aby procesy opravdu fungovaly lépe, pokud možno optimálně, je nutné je co nejvíce digitalizovat a dovolují-li tomu podmínky také automatizovat.

Pro automatizaci procesů využíváme moderní švýcarský nástroj Axon.Ivy z kategorie BPM řešení. Nástroj umožňuje vizualizaci a simulaci procesů a jejich následné převedení do aplikačních workflow aplikací provádějících uživatele celým procesem a to často skrze různé informační systémy.

Pomůžeme vám odhalit skryté příležitosti v podnikových procesech, které povedou ke zvýšení efektivity vaší firmy. Nabízíme asistenci při zavádění navržených opatření do každodenního chodu firmy.

V rámci Industry 4.0 jsou společnosti všeho druhu povinny digitalizovat své vlastní procesy. V každé společnosti však stále existuje mnoho aktivit a procesů, které ještě nejsou plně digitalizovány. Umíme vám pomoci.

A protože se zabýváme vývojem individuálního softwaru, vyvíjíme aplikace založené na konkrétních obchodních procesech. Ty umožňují úplnou digitalizaci těchto procesů. Naši vývojáři jsou na integraci nově vyvinutých aplikací do stávajícího prostředí IT zvyklí.  

Podporujeme projekty digitalizace v následujících oblastech:

  • Snížení nákladů: automatizace a individualizace stávajících podnikových procesů (např. Implementace ERP, propojení stávajících dat, používání mobilních zařízení atd.)
  • Porozumět novým potřebám zákazníků a aktivně formovat návrhy nových hodnot (digitální marketing / prodej, digitální obchodní modely)
  • Udržujte a udržujte zákazníky prostřednictvím digitálních nabídek – sociální média atd.
  • Vizualizace shromážděných dat

Pokud máte o službu zájem, neváhejte nás kontaktovat nebo využijte poptávkový formulářUvedené informace nám pomohou lépe porozumět vašim představám, očekáváním a připravit řešení na míru podle vašich představ.

#jsmetuprovas #weloveit #UBK #ERP #CRM #itporadenstvi #vyvojari #development #itservices #outsourcing #digitalizace #automatizace