Business procesy

Business procesy Business procesy
Máte o tuto službu zájem? Poradíme vám, jsme tu pro vás. Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme.

Původně jsme našim zákazníkům nabízeli pouze analýzu a optimalizaci firemních procesů. Avšak, abychom dosáhli skutečného zlepšení a optimálního fungování procesů, je nezbytné je co nejvíce digitalizovat a případně automatizovat.

Pro automatizaci procesů využíváme moderní švýcarský nástroj Axon.Ivy, který patří mezi BPM řešení. Tento nástroj umožňuje vizualizaci a simulaci procesů a jejich následné převádění do aplikačních workflow aplikací, které provádějí uživatele celým procesem a často se propojují s různými informačními systémy.

Pomůžeme vám odhalit skryté příležitosti ve vašich podnikových procesech, které povedou k zvýšení efektivity vaší firmy. Nabízíme asistenci při implementaci navržených opatření do každodenního chodu vaší firmy.

V rámci Industry 4.0 jsou společnosti různých odvětví povinny digitalizovat své vlastní procesy. V každé firmě však stále existuje mnoho aktivit a procesů, které nejsou plně digitalizovány. My vám můžeme pomoci.

Díky našemu zkušenému týmu vývojářů jsme schopni vyvíjet aplikace, které jsou založeny na konkrétních obchodních procesech. Tyto aplikace umožňují úplnou digitalizaci těchto procesů. Naši vývojáři jsou zvyklí integrovat nově vyvinuté aplikace do stávajícího IT prostředí.

Podporujeme projekty digitalizace v následujících oblastech:

  • Snížení nákladů: automatizace a individualizace stávajících podnikových procesů (např. implementace ERP, propojení stávajících dat, využívání mobilních zařízení atd.)
  • Porozumění novým potřebám zákazníků a aktivní formování návrhů nových hodnot (digitální marketing/prodej, digitální obchodní modely)
  • Vizualizace shromážděných dat

Pokud máte o službu zájem, neváhejte nás kontaktovat nebo využijte poptávkový formulář. Uvedené informace nám pomohou lépe porozumět vašim představám, očekáváním a připravit řešení na míru podle vašich představ.