Naše nové produkty

V předchozích letech jsme se značně rozrostli a nasbírali mnoho zkušeností pro to, abychom poslali do světa vlastní produkty. Máme celou řadu zajímavých nápadů, které určitě neuniknou vaší pozornosti! Přinášíme řadu business produktů s jednotným označením easy, které vám významně ulehčí váš všední pracovní den.

Těšit se můžete na:

easyADMIN – ulehčení pro správce v oblasti monitorování
easyRECRUIT – ulehčení pro personalisty v oblasti náboru
easyCOACH – aplikace pro trenéry
easyCOMPLAINT – jednoduchá správa stížností 
easyMCP – ulehčení pro administrativu v oblasti správy firemního majetku (*MCP = management of corporate property)
Travelgarten – srovnávač nabídek od cestovních kanceláří. Aplikace je vyvinuta ve spolupráci s firmou SF-Software

Připravujeme i produkty pro běžné uživatele, kteří se rádi baví a ocení přehledné nástroje pro využití ve volném čase.

Náš pilotní projekt, který právě uvádíme na trh, je živá hudební aplikace Live&Local, se kterou neposedíte! Hudební živá vystoupení jsou vám nyní na dosah – podívejte se, kdo, kde a co se dnes hraje a vyrazte za zábavou. Live&Local dokáže propojit svět hudby se správnými lidmi – s vámi a s muzikanty, kteří ocení možnost zviditelnit se a třeba si zahrát na vysněných akcích a s organizátory, kterým aplikace ulehčí starosti s pořádáním hudebních vystoupení. 

Původně jsme začali aplikaci Live&Local vývíjet na objednávku pro americký trh (konkrétně do Texasu). Tam bude tahle aplikace fungovat tak trochu jako sociální síť hudebních nadšenců, profesionálních i amatérských umělců a organizátorů akcí. Pak jsme si ale řekli, že kvalitní muzika je přeci i u nás. Co Čech, to muzikant, ne? Komunikujte s fanoušky a návštěvníky prostřednictvím moderní aplikace – Live&Local!

APLIKACE LIVE&LOCAL VÁS VTÁHNE DO SVĚTA MUZIKY

 

AKTUÁLNÍ INFORMACE K NAŠIM PRODUKTŮM NALEZNETE VŽDY NA STRÁNCE PRODUKTY