Spolupráce se společností Elkamet pokračuje

Na jaře letošního roku jsme zahájili spolupráci se společností Elkamet s.r.o. Po dokončení prvních vývojářských úkolů jsme se dohodli na další dlouhodobé spolupráci v oblasti vývoje aplikací pro řízení výroby a vizualizace.

Firma Elkamet se zabývá výrobou profilů a dalších součástek pro automotive, je již téměř 60 let aktivním subjektem mezinárodního trhu a obchodu. V závodech v Biedenkopfu a Wilhelmshütte v Německu, East Flat Rock ve Spojených státech amerických a Myslince v České republice vyrábí technologií extruze a rotačního odlévání profily z technických polymerových materiálů pro automobilový průmysl, osvětlovací techniku a nádrže z PA/PE/XPE pro palivové a hydraulické systémy, které se montují do užitkových vozidel a motocyklů. Pro užitková vozidla vyrábí rovněž blatníky a vedení pro ventilační systémy. 

#weloveit #UBKgeeks #UBKstories #elkamet #projekt #spoluprace #automotive #tech #fullstackdev #softwareengineering #softwaredevelopment #fullstack #automobilovyprumysl #prumysl #vozidla #motocykly #business #zakaznik #vyvoj #java #vuejs