PHP

👉 KÓDOVÁNÍ NEWSLETTERŮ – vše potřebné o principech kódování HTML e-mailu o ideálním workflow a nástrojích pro ulehčení práce o responzivitě i  testování. Ďábel se v případě kódování e-mailových šablon neskrývá v detailu. Ani v Outlooku. Je schovaný ve znalosti správného pracovního postupu.

#weloveit #software #newsletter #skoleni #coding 

👉 NÁSTROJE JAVASCRIPTU – občas to chce pořádně si ujasnit, které tooly správně používat. NPM, Yarn, Babel, Webpack, Karma… ekosystém pro psaní, testování a spolupráce kolem frontendového kódu PŘEHLEDNĚ. Džunglí nástrojů Javascriptu nás dnes provádí jeden z nejzkušenějších česko-slovenských javascriptových vývojářů Riki Fridrich.

#skolení #javascript #coding #greenpoint #praha

👉 MISTROVSKÝ VÝVOJ WEBŮ NA WORDPRESSU – webařina nás baví. Vývoj webů na míru je prostě #cool. Absolvovali jsme školení Mistrovský vývoj webů na wordpressu se skvělým profíkem a lektorem Jan Bien (www.webmistr.wtf).

#wtf #webmistr #wordpress #weloveit #software 

👉 OPTIMALIZACE RYCHLOSTI WEBU – pomalé webové stránky jsou strašákem každé firmy & každého (i potenciálního) zákazníka. My máme po absolvování tohohle školení pro strach uděláno! 

#web #ecommerce #eshop #online #vyvojari #development #itservices #outsourcing

👉 JAK VYUŽÍVAT EFEKTIVNĚ reactJS – reactJS a související nástroje mají řadu výhod, které umožňují rychle vytvořit složitou interaktivní aplikaci.

#vzdelanimkuspechu #skoleni #react

👉 PHP OOP – v kurzu jsou probírány jak principy objektového programování obecně, tak jejich správná aplikace v PHP, která umožní tvorbu rozšiřitelných a dlouhodobě udržovatelných webových aplikací.

#skoleni #pehapkari #vzdelani #integration #gitlab